Servisný technik / Montážnik Nitra

RadioLAN, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
1 000 - 1 300 EUR/mesiacVýška finálnej základnej mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem TPP a živnosť môže ísť aj o externú spoluprácu

Inštalácia / montáž /servis služieb (Internet, TV a VOIP)
Inštalácia / montáž slaboprúdových rozvodov
Trasovanie káblov
Monitorovanie zariadení (služieb) pomocou systému
Inštalácia rádiových spojov, antén a satelitov
Práca na výstavbe a údržbe telekomunikačných vysielačov
Organizovanie a vykonávanie pravidelných aj preventívnych servisných úkonov pre vysielače
Odborné technické zručnosti (§21 Elektrotechnik, §22 Samostatný elektrotechnik, §23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky, Práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou) - sú výhodou, ale vieme vám ich zabezpečiť aj my.

Káva a pitný režim
Zľava na firemné služby
Zľavy na služby vybraných partnerov
Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Príležitosť vzdelávať sa a rásť
Odborné školenia
Firemný notebook
Firemný mobilný telefón
Pracovný odev a pomôcky
Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok
Možnosť získať certifikáty

Ďakujeme za Váš záujem, budeme kontaktovať kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú stanovaným kritériám. Ozveme sa vám telefonicky a následne naplánujeme online alebo prezenčný pohovor. Tešíme sa na vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / Telko

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
Motivácia učiť sa stále niečo nové
Fyzická zdatnosť a chuť pracovať aj vo výškach

RadioLAN je od roku 2004 alternatívnym poskytovateľom telekomunikačných služieb pre domácnosti, ako aj pre firmy. Ponúkame komplexné telekomunikačné služby na doma (internet, televízia, telefonovanie), dátové a hlasové služby, správu sietí, návrhy a realizácie štrukturovanej kabeláže s možnosťou prenájmu a systémovej integrácie. Všetky naše služby poskytujeme cez vlastnú sieť, ktorú neustále rozširujeme a skvalitňujeme. Široké portfólio našich služieb nám umožňuje pružne reagovať a prispôsobiť sa požiadavkám našich zákazníkov, ktorých je momentálne viac ako 30 000. Našou veľkou prednosťou je individuálny prístup, dlhoročné skúsenosti, kvalitná technická podpora a najmä náš tím profesionálov nadšených pre telekomunikačné služby, technológie a každodenné výzvy.
ID: 4359704  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac