Obchodný zástupca pre Rádio WOW

Radio WOW s.r.o.

Ľ. Štúra 6, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považuješ sa za cieľavedomého a zodpovedného človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi? Vieš si predstaviť, že by si priložil ruku k dielu pri budovaní značky rádia WOW?

Sú pre teba dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi a kolegami naozaj dôležité? Si človek, ktorý svoje činy ukazuje výsledkami, nielen slovami?

Keď áno, radi sa s Tebou stretneme aj osobne. Možno hľadáme práve teba.

Čo od teba budeme očakávať?

- starať sa v rámci trenčianskeho regiónu o firemných klientov a mestá a obce v regióne Bánovce nad Bebravou, Nitra, Partizánske, Prievidza, Nováky, Topoľčany, Dubnica nad Váhom, Ilava, Púchov, Považská Bystrica. Signál je dostupný aj v menších vyše 50. obciach okresov (viac info na stránke).
- ponúkať a predávať reklamu v rádiu pre stredných a malých podnikateľov, firemných klientov, pre všetkých tých, ktorí budú mať záujem zviditeľniť sa za priaznivé ceny
- rozširovať portfólio aktívnych klientov rádia
- zaisťovať dlhodobé pozitívne vzťahy a spokojnosť klientov s ohľadom na záujmy rádia a jeho stratégiu
- vykonávať pravidelný osobný kontakt a návštevy u klienta, vyhodnocovanie doterajšej spolupráce a dohadovanie s klientom o ďalší postupe v rámci vzájomnej spolupráce
- zodpovedať za plnenie obchodných plánov a dosahovanie stanovených obchodných cieľov
- pravidelne analyzovať, reportovať a plánovať obchodné aktivity v daných segmentoch a pridelených okresoch
- pripravovať podklady a ponuky pre klientov
- aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- prispievať k rozvoju obchodných aktivít rádia v pridelenom regióne

- možnosť pracovať pre regionálne rádio, ktoré má v mestách a obciach kde pôsobí stálu počúvanosť
- možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá ľuďom chce aj naďalej prinášťať kvalitu
- účasť v rôznych súťažiach – relaxačné pobyty, vecné ceny
- auto k dispozícii v prípade potreby
- nadštandardné finančné ohodnotenie pri splnení cieľov
- priestor pre profesionálny rast
- flexibilita a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných nápadov
- vzdelávanie – osobnostný rast, predajné zručnosti,...
Trávime čas efektívne. Robíme prácu, ktorá nás baví a prináša nám radosť.

Sme médium, ktoré dokáže okamžite podať verejnosti akúkoľvek správu, oznam alebo zviditeľniť spoločnosť.
Ponúkame možnosť odvysielania informácií, voľných pracovných miest, pozvánok na akcie a iných oznámení vo forme čítanej reklamy alebo spotovej kampane. Máme viacero jedinečných vecí, v ktorých fungujeme inak ako ostatní (viac info www.radiowow.sk).

Rádio WOW je možné počúvať aj vo viacerých podnikoch kde je možné naladiť naše frekvencie. Ide o domácnosti, kancelárie, úrady, kúpaliská,... Vysielame prostredníctvom štyroch vlastných vysielačov a tiež vysielačov siete Rádia GO Deejay.

S ľuďmi sme v spojení v týchto mestách:

Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza, Nováky, Topoľčany, Dubnica nad Váhom, Ilava, Púchov, Považská Bystrica. Signál je dostupný aj v menších vyše 50. obciach okresov (viac info na stránke).

Rádio WOW si získava čoraz viac poslúchačov, denne je ich viac ako 100 000. Celkovo máme cez 580 000 poslúchačov. Sústredíme sa na kvalitu, jedinečný prístup a aktivitu.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodný zástupca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Je potrebné aby vhodný kandidát na pozíciu Obchodného zástupcu spĺňal väčšinu z týchto požiadaviek:

- prax v oblasti aktívneho predaja min. 1 rok
- cit pre obchod, predajné zručnosti, profesionálna úroveň komunikácie, ľudský prístup
- vyžarovanie, charizma obchodníka
- schopnosť budovať a udržiavať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi
- schopnosť viesť dlhodobé projekty a doťahovať veci do úspešného konca - silné zameranie sa na výsledky
- aktívny prístup ku svojej práci, pravidelný prísun klientov v oblasti reklamy
- aktívny vodič - pripravenosť cestovať po zvolenom regióne

Rozhlasové regionálne vysielanie rádia WOW

Sídlo a štúdio:
Radio WOW, s.r.o.
Považská 1706/35
911 01 Trenčín

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2924666  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Osobne na pohovore