Mzdová referentka, asistentka vedenia

Rádio LUMEN, spol. s r.o.

Kapitulská, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
2.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracúva podklady pre výplatu miezd a honorárov,
- stará sa o agendu rádia, došlú a odoslanú poštu, personálnu agendu (zmluvy, dotazníky, platové výmery, dohody s externými zamestnancami), mzdy, odmeny,
- vypracováva a zasiela štatistické a mzdové výkazy,
- pripravuje dohody o pracovnej činnosti, mzdové výmery, pracovné zmluvy, pracovné náplne,
- zodpovedá za ochranu osobných údajov – preškoľovanie nových oprávnených osôb,
- eviduje poštu podľa Registratúrneho poriadku a Zákona o ochrane osobných údajov,
- prijíma a prepája telefonické hovory do spoločnosti,
- vybavuje poslucháčske hovory v rámci svojich možností a dostupných informácií,
- pripravuje písomné podklady od poslucháčov na Pesničky na želanie
- stará sa o návštevy vedenia spoločnosti

- prácu v profesionálnom kolektíve
- osobnostný rast
- motivačné výkonové ohodnotenie

V prípade záujmu zašlite štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy napíšte "Výberové konanie-mzdová referentka".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SOFTIP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdy

Počet rokov praxe

2

- príjemná komunikácia smerom k poslucháčom a hosťom spoločnosti
- skúsenosti v mzdovej oblasti min. 2 roky
- výhodou je znalosť práce s registratúrou dokumentov a práca v programe Softip
- znalosť Rádia LUMEN – jeho zamerania a vysielania

Súkromné komerčné rádio s evanjelizačným charakterom.
Pokrytie: celoslovenské

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4372619  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac