Kameraman/Fotograf/Strihač - TV Košice

Rádio Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody po úspešne absolvovanom výberovom konaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s kamerou a fotoaparátom? Vytváraš vlastné videá/reportáže? Ovládaš strihovú skladbu a rád sa učíš nové veci? Zaujíma ťa aktuálne dianie v našom meste a chcel by si pracovať v dynamickom prostredí regionálneho média?
V tom prípade hľadáme možno práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
- príprava ilustrákov a synchrónov v teréne alebo prostredníctvom archívu
- príprava fotografií a ich následné spracovanie na web
- zodpovednosť za kvalitu nasnímaných záberov a obrazovú koncepciu reportáže
- zodpovednosť za obraz a zvuk v požadovanej technickej kvalite
- zodpovednosť za pridelenú techniku a správnu manipuláciu s ňou
- zhromaždenie a strih materiálu
- zodpovednosť za strihovú skladbu audiovizuálneho diela v požadovanej kvalite
- dodržiavanie technických parametrov obrazového a zvukového signálu
- spolupráca so šéfredaktorom a redaktormi
- riadenie služobného vozidla

- voľné vstupy na kultúrne, či športové podujatia
- pitný režim aj zásoba (ne)zdravých sladkostí / ovocia
- práca v super kolektíve :)

Ak sa vaše predstavy o práci zhodujú s našimi požiadavkami, pošlite nám svoj profesijný životopis s ukážkami z vašej doterajšej tvorby na [email protected].

Prv než sa nám ozvete, dôkladne si premyslite, či je táto práca naozaj vaším snom. Práca v médiách je totiž životným štýlom, pri ktorom denne vystupujete zo svojej komfortnej zóny.

Ak ste si aj po takomto prehodnotení istí, že chcete patriť do našej „rádio-keon-tvke rodiny“, tešíme sa na váš životopis, motivačný list, aj ukážky vašej tvorby.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ alebo VŠ vzdelanie v danom odbore (prax na obdobnej pozícii výhodou)
- kreatívne myslenie a proaktívny prístup k práci
- flexibilita, tímový duch a komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- skúsenosti v oblasti strihovej skladby (predošlá prax výhodou)
- ovládanie programov na strih videí
- ochota cestovať
- vodičský preukaz skupiny B
- ochota pracovať nepravidelne
- znalosť, orientácia v Košiciach alebo v regióne (Košický / Prešovský kraj)

Rádio Košice je najpočúvnejším regionálnym rádiom na Slovensku. Spolu s redakciami Košice Online a TV Košice sa zameriava na informácie primárne z východného Slovenska, no značnú pozornosť venuje aj regiónom, v ktorých má frekvencie (Liptov, Bratislava). Dôležitú úlohu zohrávajú aj celospoločenské témy a autorské príspevky. Seriózne spravodajstvo dopĺňa pohodové vysielanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4324169  Dátum zverejnenia: 9.5.2022