Redaktor(ka)/moderátor(ka) - Rádio Košice

Rádio Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody po úspešne absolvovanom výberovom konaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do redakcie RÁDIA KOŠICE hľadáme skúsených redaktorov spravodajstva a moderátorov. Náplňou práce bude príprava i odmoderovanie správ, samostatná tvorba príspevkov (publicistických / spravodajských). Nezabudnite však na našu podmienku - máme záujem IBA O UCHÁDZAČOV S MEDIÁLNOU PRAXOU, resp. vzdelaním. K svojmu CV preto pripojte aj vaše mediálne výstupy, resp. audio nahrávku, v ktorej sa v skratke predstavíte.

SME NÁROČNÍ NA:
- stopercentnú gramatiku a štylistiku
- spoločensko-kultúrny i politický prehľad
- nefalšovanú lásku k žurnalistike
- vlastné kreatívne nápady
- mikrofonický hlas
- znalosť východoslovenských regiónov
- ovládanie cudzích jazykov, resp. aspoň jedného

- bezplatné hlasové školenia i workshopy
- voľné vstupy na kultúrne, či športové podujatia
- pitný režim aj zásoba (ne)zdravých sladkostí / ovocia
- práca v super kolektíve :)

Prosíme uchádzačov, aby nám svoje životopisy zasielali len v prípade, že majú mediálnu skúsenosť, resp. vzdelanie. Prv než sa nám ozvete, si dôkladne premyslite, či je táto práca naozaj vaším snom. Práca v médiách je totiž životným štýlom, pri ktorom denne vystupujete zo svojej komfortnej zóny.

Ak ste si aj po takomto prehodnotení istí, že chcete patriť do našej „rádio-keon-tvke rodiny“, tešíme sa na váš životopis, motivačný list, mediálny výstup aj ukážky vašej redaktorskej tvorby. K svojmu CV pripojte aj audio nahrávku, v ktorej sa v skratke predstavíte.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, mediálne štúdiá, slovenský jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mediálne výstupy a skúsenosti v oblasti médií sú podmienkou
- záujem o aktuálne dianie v politickom, spoločenskom i kultúrnom svete
- minimálne jeden cudzí jazyk aktívne
- flexibilita, PC zručnosť je samozrejmosťou
- znalosť, orientácia v Košiciach alebo v regióne (Košický / Prešovský kraj)

Rádio Košice je najpočúvnejším regionálnym rádiom na Slovensku. Spolu s redakciami Košice Online a TV Košice sa zameriava na informácie primárne z východného Slovenska, no značnú pozornosť venuje aj regiónom, v ktorých má frekvencie (Liptov, Bratislava). Dôležitú úlohu zohrávajú aj celospoločenské témy a autorské príspevky. Seriózne spravodajstvo dopĺňa pohodové vysielanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4066987  Dátum zverejnenia: 22.4.2021