Obchodno-technický zástupca / zástupkyňa

Radeton SK s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 EUR/mesiac- základná mzda, provízie, odmeny, vernostné prémie, tretí pilier, príspevok na rekreáciu a samovzdelávanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prostredia malej slobodnej firmy hľadáme predovšetkým milého človeka so zmyslom pre humor a s nadhľadom, ktorý ale zároveň vie vziať zodpovednosť do vlastných rúk. Pre takého človeka ponúkame skvelé pracovné prostredie, ustálenú partiu fajn kolegov a možnosť rozvoja či pracovného postupu v stabilnej firme s 19-ročnou históriou.

Náplňou práce je:

  • predvádzanie a predaj špičkovej meracej techniky,
  • rozširovanie existujúcej štruktúry zákazníkov,
  • účasť na výstavách,
  • starostlivosť o existujúcich klientov,
  • časté pracovné cesty,
  • poskytovanie technického zázemia klientom,
  • predpredajné technické poradenstvo,
  • udržiavanie povedomia v odbore.

Práca je rozhodne rôznorodá a nie je stereotypná. Nehľadáme závratných karieristov ani šprintérov za peniazmi, ale férových ľudí, ktorí budú svojimi schopnosťami prinášať benefit našej malej spoločnosti a pritom sa budú tešiť do práce.

Práca v slobodnej firme nie je pre každého, preto chceme človeka, ktorý to vie oceniť, nehádže prácu na druhých, o svojej práci premýšľa a vie si poradiť. Odmenou je mu plná dôvera a radosť z fungujúcej spolupráce.

  • férová firma s vyspelou firemnou kultúrou,
  • istota a zázemie v stabilnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
  • možnosť sebarealizácie, zmysluplná práca,
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie,
  • práca s najnovšími technológiami etablovaných značiek,
  • služobný automobil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nehľadáme len obchodníka, hľadáme ČLOVEKA

Obchodník? Pre nás je to skôr partner pre našich klientov. Niekto, komu záleží na ich spokojnosti, kto sa skutočne zaujíma o ich potreby a má schopnosť nájsť optimálne riešenie. Nehľadáme dravca, čo bude klientov bombardovať a po uzavretí obchodu sa im ani neozve, nehľadáme ani niekoho, kto sa bojí zdvihnúť telefón. Hľadáme presne niečo medzi.

Radeton SK s.r.o. je obchodná firma spolupracujúca so správcami inžinierskych sietí ako sú plynárne, energetické závody, vodárne a iné. Na trhu pôsobíme už viac ako 18 rokov. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so zameraním na kvalitu a ľudskosť. Nepretržite rozširujeme a skvalitňujeme náš sortiment, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Náš tím tvorí zanietený pracovný kolektív firmy, ktorá je jednotkou na trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4784598  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac