Pracovník montáže - elektrikár

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacLetný a zimný bonus, nadštandardné príplatky za nadčas, príspevky zo sociálneho fondu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž častí strojov, strojov a liniek pre potravinársky priemysel podľa výkresovej dokumentácie.

Príplatky nad rámec zákona.
Zaujímavé finančné ohodnotenie - letný bonus, zimný bonus.
Sociálny program - vitamínové balíčky, príspevky pracovné jubileum, životné jubileum, spoločné podujatia – family day.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
Calio karta.
Vstup na plaváreň s 50% zľavou, vstup na zimný štadión zdarma.
Pitný režim na pracovisku, zabezpečená strava.
Odmena za nového zamestnanca 200,- Eur.
Príjemný kolektív a pracovné prostredie.

K žiadosti prosíme priložte súhlas so spracovaním údajov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, rozhodnosť a ochota učiť sa nové veci.
Manuálna zručnosť, technické myslenie a aktívne podieľanie sa na realizácii spoločných cieľov.

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4408091  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac