Prípravár výroby

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacZákladná mzda OD 850,- Eur, v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zhromažďovanie súčiastok a prepravu tak, aby boli výrobky dodávané v súlade so špecifikáciami, pokynmi a požiadavkami na kvalitu a bezpečnosť.
Zodpovednosť za rýchle a kompletné dodanie tovaru interným používateľom.
Kompletizácia zostáv podľa dokumentácie v požadovanom čase a v požadovanej kvalite.
Práca s PC, v programe SAP.

Príplatky nad rámec zákona.
Zaujímavé finančné ohodnotenie - letný bonus, zimný bonus.
Sociálny program - vitamínové balíčky, príspevky pracovné jubileum, životné jubileum, spoločné podujatia – family day.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
Calio karta.
Vstup na plaváreň s 50% zľavou, vstup na zimný štadión zdarma.
Pitný režim na pracovisku, zabezpečená strava.
Odmena za nového zamestnanca 200,- Eur.
Príjemný kolektív a pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvojzmennej prevádzke.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zameranie na kvalitu.
Orientácia na výsledok,
Samostatnosť, presnosť.
Strojárske zameranie - výhodou.

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4327251  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac