Poradíme Vám?

CNC frézar

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
930 EUR/mesiacZákladná mzda od 930 eur v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyžaduje sa samostatné frézovanie výrobkov a súčastí na CNC riadených frézach s operačným systémom Heidenhain/Mazatrol.
Ale...pozíciu ponúkame aj absolventom školy!

Ide o prácu v kusovej a máloseriovej výrobe vrátane samokontroly.

Dlhodobé a stabilné miesto.
Príplatky za prácu nadčas, SO, sviatky a NADŠTANDARDNÉ príplatky za poobednú zmenu.
Finančne výhodné stravovanie a pitný režim.
Letné a zimné odmeny.
Sociálne a zamestnanecké výhody.
Odborný a osobný rast v medzinárodnom prostredí.
Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Samostatnosť, praktické a technické myslenie.
Zodpovednosť.

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Husáriková
Tel.: +421424378706
E-mail: poslať životopis
ID: 4205505  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac