Finišér

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacZákladná mzda od 700,- eur v závislosti od skúseností kandidáta. 13. a 14. plat, nadštandardné príplatky za nadčas, príspevky zo sociálneho fondu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude brúsenie, začisťovanie súčiastok v súlade so špecifikáciami v dokumentácii, podľa požiadaviek na kvalitu a bezpečnosť. Ide o proces finálnej povrchovej úpravy.
Súčasťou pracovnej náplne je aj obsluha malej pieskovacej kabíny a omieľacieho zariadenia.
Práca je v kusovej a málo-sériovej výrobe vrátane samokontroly.
Sme strojárska spoločnosť zameraná na výrobu a montáž potravinárskych strojov a liniek.

Dlhodobé a stabilné miesto
Príplatky za prácu nadčas, SO, sviatky a NADŠTANDARDNÉ príplatky za poobednú zmenu
Finančne výhodné stravovanie a pitný režim
13., 14. plat
Sociálne a zamestnanecké výhody
Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania, nám prosím zašlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske - výhodou, nemusí byť

Manuálna zručnosť
Samostatnosť, praktické a technické myslenie
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav
Aj bez praxe

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4079627  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac