CNC sústružník

Rademaker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacTrinásta a štrnásta mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca podľa výkresovej dokumentácie v systéme Siemens Sinumerik 810D.
Kusová a máloseriová výroba vrátane samokontroly.

Dlhodobé a stabilné miesto.
Príplatky za prácu nadčas, SO, sviatky a NADŠTANDARDNÉ príplatky za poobednú zmenu.
Finančne výhodné stravovanie a pitný režim.
Letné a zimné odmeny.
Motivačný hodnotiaci systém.
Sociálne a zamestnanecké výhody.
Odborný a osobný rast v medzinárodnom prostredí.
Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie západoeurópskeho typu.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stojárstvo

Počet rokov praxe

2

Schopnosť samostatnej práce podľa výkresovej dokumentácie.
Práca na dve zmeny s nadštandardnými príplatkami!

Strojárska spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych strojov a liniek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2529289  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac