Vývojový inženýr hardware - rádio (RF)

RACOM s.r.o.

Místo práce
Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S rozvojem nových projektů hledá RACOM nové kolegy, kteří by rozšířili kapacitu našeho vývoje.
Náplní práce je především
- návrh HW rádiové části elektronických zařízení - VHF, UHF, mikrovlny - s využitím moderních vývojových nástrojů
- tvorba schematu a spolupráce při návrhu PCB
- provádění oživování, základního testování a měření prototypů
- spolupráce na přípravě sériové výroby - výběr, vývoj přístrojů, přípravků
- spolupráce na zpracování technické, výrobní a servisní dokumentace

Nabízíme
- fér přístup a dobrou firemní kulturu
- příležitost pracovat ve špičkovém vývojovém týmu
- příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
- profesionální zázemí úspěšné a stabilní společnosti
- individuální přístup (dobré ohodnocení, nepenžní benefity, pracovní podmínky)
- možnost ubytování v místě pracoviště

Požadujeme
- VŠ elektro (nejlépe radioelektronika)
- alespoň minimální zkušenosti s vývojem rádiové části elektrotechnických zařízení
- zkušenosti s programováním embedded controllerů v jazyce C výhodou
- zkušenosti s Linuxem výhodou
- zkušenosti s návrhem PCB výhodou
- znalost anglického jazyka nasazení a chuť na sobě pracovat

Ostatní informace

Místo pracoviště: sídlo společnosti Nové Město na Moravě;
Pracovní vztah: Práce na plný úvazek

více informací o aktuálně nabízených pozicích naleznete na http://www.racom.eu/prace

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2729057  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.