Informace o pracovním místě

Místo práce
Ostrava
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 Kč/měsíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
RACETEQ s.r.o.

SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Sales channel manager ČR, SK

Pro naši nově představenou obchodní značku BUGO hledáme manažera, který ji bude úspěšně rozvíjet doma i v zahraničí. Práce na HPP nebo DPP.

Náplň práce:

· promo značky společnosti

· orientace na koncového zákazníka

· prezentace produktů společnosti

· péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování

· pravidelný reporting vedení společnosti

· plánování a management promo aktivit produktů

Požadujeme:

· průkazné zkušenosti v oblasti „retail“ nebo e-shop alespoň 2 roky

· marketingové dovednosti

· průkazné budování či rozvoj obchodní značky (např. vlastní)

· komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2

· velkou výhodou je znalost trhu elektroniky

· výborný time management

· cit pro detail

· orientace na výsledek

Nabízíme:

· služební PC, telefon

· stravenky (po skončení zkušební doby stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)

· o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat

  • hrubá mzda 25 000 - 30 000 plus osobní příplatky

Prosíme O CV v anglickém jazyce a těšíme se na spolupráci.

Adresa společnosti
K Myslivně 2362
70800 Ostrava
Kontakt
Kontaktní osoba: Lucie Endlová
E-mail: poslat životopis

ID: 3389796   Dátum zverejnenia: 15.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 Kč/měsíc