Information about the position

Place of work
Ostrava
Basic wage component (gross) and other rewards
25000 CZK/month
Contract type
full-time
RACETEQ s.r.o.

SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Sales channel manager ČR, SK

Pro naši nově představenou obchodní značku BUGO hledáme manažera, který ji bude úspěšně rozvíjet doma i v zahraničí. Práce na HPP nebo DPP.

Náplň práce:

  • promo značky společnosti
  • orientace na koncového zákazníka
  • prezentace produktů společnosti
  • péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování
  • pravidelný reporting vedení společnosti (týdenní)
  • plánování a management promo aktivit produktů

Požadujeme:

  • průkazné zkušenosti v oblasti „retail“ nebo e-shop alespoň 2 roky
  • marketingové dovednosti
  • průkazné budování či rozvoj obchodní značky (např. vlastní)
  • komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
  • velkou výhodou je znalost trhu elektroniky
  • výborný time management
  • cit pro detail
  • orientace na výsledek

Nabízíme:

  • služební PC, telefon
  • stravenky (po skončení zkušební doby stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)
  • o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat
  • základní hrubou mzdu 25 000 - pokud jste schopný/á z naší zkušenosti víme, že si vyděláte až 50 000 plus osobní příplatky

Prosíme O CV v anglickém jazyce a těšíme se na spolupráci.

Contact

Company address
K Myslivně 2362
70800 Ostrava

ID: 3389796   Dátum zverejnenia: 15.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 CZK/month