Montážní a servisní pracovník

RACCOON s.r.o.

Místo práce
Lamačská cesta 99, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 EUR/měsíc- hrubou mzdu celkově po zkušební době a zaškolení od 1.400Eur - vyšší mzda po - - zapracování a podaném výkonu - mzda se skládá z: měsíční sazby, osobního ohodnocení, plnění cílů, příplatků za přesčasy - navíc stravné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vidět jsme všude tam, kde se před Vámi automaticky otevřou dveře
(lékárny, nemocnice, letiště, obchody, benzinky aj.).

Vaší hlavní pracovní náplní bude:

- montáž, instalace a opravy automatických vstupních systémů
- zajištění servisních prací, vč. oprav, prohlídek a revizí
- komunikace s provozovateli instalací
- zaškolení obsluhy
- servis pro zákazníky dle rozdělených regionů

Očekáváme:

- chuť do práce a podílení se na dokončení úspěšné realizace
- výhodou SOU/SŠ technického směru
- výhodou praxe v oblasti montáže automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet
- osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- být zapálený učit se novým věcem
- ochotu cestovat
- aktivního řidiče s ŘP, sk. B
- zručnost, preciznost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hrubou mzdu celkově po zkušební době a zaškolení od 1.400Eur - vyšší mzda po - - zapracování a podaném výkonu
- mzda se skládá z: měsíční sazby, osobního ohodnocení, plnění cílů, příplatků za přesčasy
- práci na hlavní pracovní poměr
- stabilní práci, kde je vidět výsledek
- profesní a odborný růst, zaškolení v rámci odbornosti
- zajímavé mzdové podmínky v závislosti na výkonu
- 25 dní dovolené
- smlouva na dobu určitou, s očekávaným prodloužením na dobu neurčitou
- v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce
Více na www.raccoondoors.com

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis odpovědí na tento inzerát.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví, strojírenství

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ technického směru
- výhodou praxe v oblasti servisu automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet nebo výtahů)
- výhodou elektro vyhláška
- aktivního řidiče s ŘP, sk. B (výhodou B+E)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost RACCOON s.r.o. patří mezi tradiční tuzemské výrobce, který vyrábí automatické, montuje a zajišťuje servis automatických a karuselových dveřních systémů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4361347  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc