Vodič vnútroštátnej prepravy

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 650 Eur + zaujímavé mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bezpečná nakládka a vykládka tovaru podľa prepravného listu
- bezchybné, včasné a kvalitné odovzdávanie tovaru
- dodržiavať podmienky správnej manipulácie s tovarom
- udržiavanie poriadku vo zverenom vozidle, viesť záznam o prevádzke motorového vozidla
- výber hotovosti od zákazníkov

- Stále zamestnanie na plný úväzok
- Jazda na krátke trasy v rámci západného Slovenska
- Pravidelné diéty
- Pracovné oblečenie
- Nástup ihneď

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Raben Logistics Slovakia so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- Vodičské oprávnenie skupiny C+E
- Kratšiu prax za volantom, ak už niekde rok jazdíte, nebojte sa ozvať
- Kartu vodiča, psychotesty
- Zdravotný preukaz na prácu s potravinami - zabezpečíme
- Pokiaľ sa nestratíte v teréne je na Vás spoľahnutie a záleží Vám na stave, v akom náklad priveziete, ste náš človek

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 85 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 133 terminálov s takmer 800.000 m2 skladových plôch lokalizovaných v jedenástich krajinách Európy (Holandsko, Nemecko, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Ukrajina, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) s viac ako 8 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008.
S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva viac ako 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Diaľničná cesta 28
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Pavlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 735460   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 650 Eur + zaujímavé mesačné bonusy