Skladník, retrakár - Rakoľuby

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Rakoľuby, Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 630 Eur + mesačné odmeny 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce - podľa zaradenia:
PRÍJEM
* príjem materiálu na sklad,
* kontrola prijatého tovaru,
* práca so skenerom, NZV
PICKING
* vyskladňovanie tovaru podľa objednávky
* príprava tovaru na odoslanie, prípadne balenie tovaru
* kontrola kvality pripraveného tovaru
* práca s ručným paletovým vozíkom a skenerom
VŠEOBECNE
* udržiavanie čistoty v sklade
* dodržiavanie BOZP a PO pravidiel
* práca s WMS systémom
* práca na VZV
* práca v sklade je organizovaná v dvojzmennej prevádzke

* stabilná práca na plný úväzok v zahraničnej rodinnej firme v modernom prostredí a mladom kolektíve
* nástup IHNEĎ a zmluva na dobu neurčitú
* hrubá mzda spolu s mesačnou odmenou vychádza vo výške 750 € a k tomu ešte mimoriadne a výkonnostné odmeny a iné príplatky, preplácané všetky prípadne vzniknuté nadčasy, odmena za odporučenie zamestnanca
* stravné lístky a pracovné oblečenie sú samozrejmosťou
* ovocie na pracovisku, odmenu za odporučenie zamestnanca, darček pri životných a pracovných výročiach
* mladý dynamický kolektív s možnosťou kariérneho rastu a sebarealizácie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu. Dovoľte, aby sme Vás informovali, že budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosť s moderným skladom, aby ste sa rýchlo zaučili
* preukaz na prácu s VZV - ak nemáte, dokážeme zabezpečiť bezplatne
* presnosť a spoľahlivosť
* ochota pracovať na 2 zmeny

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis
ID: 627812  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630 Eur + mesačné odmeny 20 %