HR Business Partner - Kočovce

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacplus kvartálne odmeny do výšky 45% zo základnej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S DRIVOM PRE NOVÉ RIEŠENIA

Do našej spoločnosti hľadáme nového člena na pozíciu HR BP, ktorý sa nebojí ukázať nám svoj DRIVE a ktorému nevadí, že každý deň bude v práci iný.

A čo Vás čaká?

• Zabezpečovanie výberových konaní a onboardingu
• Komplexný manažment pracovného cyklu zamestnanca od jeho nástupu, zmeny v pracovnom pomere až po ukončenie pracovného pomeru
• Príprava kompletných mzdových podkladov pre externého spracovateľa miezd
• Komunikácia a spolupráca s personálnymi agentúrami
• Zabezpečenie vstupných a periodických lekárskych prehliadok v zmysle zákonných požiadaviek a BOZP školení
• Správa dochádzkového a mzdového systému
• HR support pre manažment a zamestnancov spoločnosti
• Dostatočne veľký priestor pre návrhy na zlepšenia HR procesov, personálny marketing a jeho realizácia
• Aktívna participácia na projektoch skupiny Raben
• Participácia na plánovaní a organizácií aktivít pre zamestnancov

• Adekvátne ohodnotenie
• Rôznorodú prácu, kde je každý deň iný
• Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a racionalizáciu procesov
• Flexibilný začiatok a koniec pracovnej dobe
• Notebook, telefón, zdieľané referentské vozidlo na služobné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Človek, ktorý vie jednať s manažérmi, vie byť dobrým vyjednávačom i partnerom zároveň
• Skúsenosti s nastavovaním HR procesov
• Prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
• Dobrá znalosť Zákonníka práce
• Aktívny vodič s vodičským oprávnením skupiny B

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mamojka
Tel.: +421905331600
E-mail: poslať životopis