Sales Representative Specialist

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Logistické Centrum Prologis DC 5, Diaľničná cesta 28, Senec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
bude dohodnutý na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete mať na starosti predovšetkým akvizíciu nových zákazníkov a ponúkať im naše logistické a prepravné služby
• Budete v dennom osobnom kontakte so zákazníkom a pomáhať mu nájsť tie najlepšie riešenia z našej ponuky, pripravovať a uzatvárať s nimi zmluvy
• Očakávame od Vás aktívny predaj logistických služieb
• Budete zodpovedný na spracovanie cenových ponúk a administratívu s tým spojenú
• Spolupracovať s odd. zákazníckeho servisu, ktoré Vám pomôže so starostlivosťou už o našich klientov
• Dostanete možnosť zúčastniť sa rôznych obchodných projektoch
• Bez trochy reportovania a administratívy sa to nezaobíde

• Príjemný team podobných nadšencov, ako ste Vy
• Kolegyňu, ktorá pre Vás bude zariaďovať schôdzky a volať prípadných klientov
• Služobné auto, s ktorým môžete zájsť i na chatu, mobilný telefón, notebook
• Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby – môžete si prispať, alebo poobede už tráviť doma
• Samozrejme mzda - okrem fixnej čiastky máme i mesačnej bonusy
• Nástup možný ihneď

Profesný životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu s označením "Sales specialist". Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme informovať len úspešných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Máte skúsenosti z obchodu aspoň 2 roky
• Hľadáme Vás zodpovedného a samostatného kolegu, ktorý sa nebojí otvoriť dvere, s výbornými komunikačnými a presvedčovacími schopnosťami s príjemným a priateľským vystupovaním
• Nebojíte sa hovoriť so zákazníkmi (aj v angličtine)
• Útok na bránku, prozákaznícke myslenie a nadšenie sú pre Vás samozrejmosťou – to predsa najviac predáva
• Nechýba Vám logické myslenie a schopnosť hľadať riešenia a veci dotiahnuť do konca
• Znalosť MS Office – pekná ponuka vo Worde a zložitejšie Excelovská tabuľka by Vás nemala zaskočiť
• Naši obchodníci strávia za volantom takmer celý týždeň, časová flexibilita a seba motivácia sú pre Vás samozrejmosťou

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 80 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 133 terminálov s takmer 800.000 m2 skladových plôch lokalizovaných v jedenástich krajinách Európy (Holandsko, Nemecko, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Ukrajina, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko) s viac ako 8 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008.
S pôsobiskom v 3 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva viac ako 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Areál Prologisu, Diaľničná cesta 28,
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marianna Štrbíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3023180   Dátum zverejnenia: 14.11.2017