Sales Manager - Slovensko

RA Software s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci v dynamicky rostoucí a zároveň stabilní společnosti? Máte rádi výzvy? Hledáte práci, kde můžete růst? Pojďte se stát součástí našeho mezinárodního týmu na pozici Sales Managera pro Slovensko.

Co nabízíme

  • Možnost obchodování se zajímavým a unikátním produktem (cenově výhodná softwarová řešení), který nabízí zákazníkům vysokou možnost úspor
  • Šanci stát se součástí unikátní společnosti s mezinárodním působením, kde můžete budovat svou kariéru
  • Práci v mladém mezinárodním kolektivu
  • Finanční ohodnocení sestávající se z fixní složky a motivačního bonusu
  • Pravidelná školení a profesní růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráce formou "home office"
  • Spolupráce jako OSVČ

Více o pozici

  • Budete mít na starosti naši expanzi v sektoru B2B a HVO (segment velkých korporátních společnosti, středně velké společnosti, státní správa atd.)
  • Jako Sales Manager se budete starat o "Reseller" partnery na daném trhu. Budete mít na starost akvizici těchto partnerů ve spolupráci s vedením společnosti
  • Vaší odpovědností bude kontrola databází veřejných i privátních zakázek (výběrových řízení) a zajistíte naši přímou či nepřímou (přes partnery) účast na těchto zakázkách
  • Pozice bude vyžadovat obchodní cesty v rámci dané země a občasné cesty do ČR v rámci školení a porad.

Co čekáme od vhodného kandidáta

  • Výbornou znalost slovenského jazyka pro komunikaci s klienty
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni aktivní B2 (komunikace kolegy, případně s klienty a dodavateli)
  • Maďarský jazyk je výhodou
  • Prodejní a komunikační schopnosti
  • Dobrou uživatelskou znalost počítače
  • Zájem o obor software a IT
  • Praxe na obchodní pozici v IT oblasti je výhodou

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám CV a krátký motivační dopis a my se Vám ozveme zpět.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3970248  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.