Servisný koordinátor potravinárskeho chladenia

R4U s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora náboru a rozvoja servisných technikov priemyselného chladenia
- Správa a rozvoj siete partnerov montážnych a servisných firiem
- Rozšírenie servisnej siete spoločnosti s ohľadom na dopyt po potravinárskom chladenia
- Riadenie a organizácia práce servisných s technikov v súlade so štandardami spoločnosti
- Zodpovednosť za rozpočet servisného oddelenia
- Rozvoj lokálnej organizačnej štruktúry v spolupráci s ústredným komerčným tímom
- Dohľad a správa tendrov zameraných na servisné služby
- Podpora a rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Spracovanie reportov pre medzinárodný komerčný tím
- Zaistenie a kontrola dodržiavania vysokého štandardu poskytovaných služieb

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti so širokým produktovým portfóliom, ktoré sa neustále inovuje - budete sa učiť novým veciam a rozvíjať tak svoje zručnosti
- Možnosť podieľať sa na rozjazde nového servisného oddelenia
- Prácu s technikmi, ktorí sú špičkami vo svojom odbore
- Ľudský prístup
- Cafeteria, stravné lístky, príspevok na dôchodkové pripoistenie
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Firemné vozidlo, ktoré možno využívať ako benefit pre súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významný hráč na trhu v oblasti chladenia, vykurovanie a vzduchotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

chladiaci a mraziaci zariadení

Počet rokov praxe

3

- Manažérske schopnosti
- Analytické a strategické myslenie
- Orientácia na cieľ
- Komunikačné zručnosti
- Túžba odovzdávať svoje vedomosti druhým

Hľadáme ľuďom novú prácu. Hľadáme ľudí pre firmy. S radosťou. Už 16 rokov :-)
ID: 4001916  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac