Kuchár, kuchárka

R & R MODELS

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,00 EUR/hod. v čistom,nástupný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca na pozíciu samostatného kuchára/kuchárku do stravovacieho zariadenia v obchodnom centre Europa Banská Bystrica. Mzda 5,00 EUR/hod. v čistom nástupný+ďalšie odmeny a benefity. Nástup možný ihneď. Info na tel.č.:0903463330 alebo e-mail.:[email protected]

Zaujímavé platové ohodnotenie. Seriózne jednanie, ústretový prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stabilná obchodná spoločnosť s dlhoročnou praxou v gastronómii so zameraním na jedlá tradičnej kuchyne ako aj zdravej výživy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3340962  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,00 EUR/hod. v čistom,nástupný