Vodič- skladník

R-METAL, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
nástupná mzda 5,60 EUR/hod, po skúšobnej dobe zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru v sklade
- príprava tovaru pre zákazníka
- príprava tovaru pre rozvoz
- preberanie dodávok tovaru a materiálov na sklad
- rozvoz tovaru (auto, 12t, do vzdialenosti cca 200km)

- mladý kolektív
- 13-ty a 14-ty plat

Žiadosti a životopisy (v slovenskom jazyku) posielajte na adresu [email protected] alebo [email protected] v termíne do 25.6.2018. Vybraní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor. Nástup po vzájomnej dohode.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v odbore kovo alebo automechanik

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

vodič min. 1rok auto 3,5-12ton

Hlavnou činnosťou je predaj pletív a plotov (štvorhranné ohradové pletivá, uzlové pletivá, kovové a rabicové tkanivá, rebierkové pletivá a plotové rámy). Spoločnosť R-METAL je súčasťou skupiny RETIC, s.r.o. .
Ako doplnkový sortiment spoločnosť R-METAL dodáva plotový program zo zvarovaných pletív a plotových dielov. Súčasťou ponuky sú aj gabiony.
Ku všetkým dodávaným druhom pletív dodáva spoločnosť aj kompletné príslušenstvo (stĺpiky, príchytky, napínacie a viazacie drôty).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3417242  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda 5,60 EUR/hod, po skúšobnej dobe zvýšenie