Barman - Barista

R&M Košice s.r.o.

Miesto práce
Bočná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Základná mzda bude upresnená na osobnom pohovore podľa praxe a skúseností od 5 EUR/Hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte :)
Hľadáme posilu do nášho mladého tímu. Sme štýlová kaviareň a bar v centre Košíc.
Ak máš úsmev na tvári a chuť pracovať v príjemnom prostredí ako barman alebo barista tak neváhaj a pridaj sa k nám. Skúsenosť na podobnej pozícii NUTNÁ.
Vhodné aj pri VŠ.

Tvojou náplňou práce bude:

- Príprava prevádzky pred otvorením
- Komunikácia so zákazníkmi
- Obsluha zákazníkov
- Práca s pokladňou , finančnou hotovosťou, bankovým terminálom
- Udržiavanie chodu prevádzky podľa štandardov
- Udržiavanie čistoty
- Sledovanie skladových zásob
- Príprava nápojov

-Zamestnanecké zľavy, príspevok na taxík, školenia

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

podmienkou

Úsmev na tvári, príjemné a profesionálne vystupovanie, zodpovednosť, chuť a ochota pracovať, samostatnosť, spoľahlivosť.

Hľadáme šikovných, pracovitých a pozitívne naladených kolegov, ktorí svoju prácu budú robiť s radosťou a úsmevom.

Vhodné aj ako brigáda pri štúdiu VŠ.
Nutná prax ako barman, poprípadne skúsenosti na podobnej pozícii.

Prémiová piváreň, bar a penzión v centre mesta Košice
ID: 4069165  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.