Telefonická operátorka (Ref. č.: RM001/2018)

R.M.Agency, s.r.o.

Miesto práce
Horný val 23, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500-800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonické kontaktovanie klientov z našich databáz a poskytovanie zľavových benefitov.

Predaj zľavových, vernostných brožúr, kariet a vstupeniek do wellness hotelov, divadiel, reštaurácii, kaviarní, športových, zábavných a relaxačných centier prostredníctvom telefonickej komunikácie s klientom.

Spolupráca s najlepšími wellness hotelmi v Žilinskom a Trenčianskom kraji, s Mestským divadlom Žilina, futbalovým klubom MŠK Žilina, a mnohými kvalitnými reštauráciami, kaviarňami a zábavnými centrami.

Výborná pracovná doba 8,30h - 14,30h s pol hodinovou prestávkou.
Pracovná doba od pondelka do piatka a víkendy, sviatky voľno.

Výborný kolektív, individuálny prístup k pracovníkom, nie sme call centrum.

Prvé 3 mesiace:
Plat 3€/h netto a bonusy 20% provízia z vytvoreného obratu.
Po 3 mesiacoch:
4€/h netto a bonusy 20% provízia z vytvoreného obratu.

+ 50€ odmena za kvalitné objednávky

Niekedy teambuilding, školenie a na firme neobmedzené espresso zadarmo ako bonus :)

Výberové konanie prebehne formou osobných pohovorov v priestoroch našej spoločnosti na Hornom vale 23, Žilina.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme pozitívny typ pracovníka, ktorý rád pracuje v kolektíve, sústreďuje sa na pozitívne veci a nerieši negatíva. Priateľský, komunikatívny a energický.
Ak si trošku obchodný typ je to výhodou, ak nie a máš chuť sa vzdelávať, radi zaškolíme.

Sme reklamno-marketingová spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku.

Pôsobíme na trhu už 10 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, šport. a relaxačných služieb a CR.

Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám.
V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav.

Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová,resort Vŕšky ... a mnohé iné.

V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sprostredkúvame propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA.

Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 190-tim obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využilo cez 380 000 zákazníkov.

Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, call office, tlačíme reklamné propagačné materiály, realizujeme rôzne grafické činnosti a venujeme sa obchodnému tréningu.

Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.

Krátky pohľad do vnútra firmy:

Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup.
Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého finančného, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska.
Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Horný val 23
010 01 Žilina
ID: 3283100   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500-800