Можливість для людей з України

Zaži nezabudnuteľné leto v Grécku (kuchár, pomocný kuchár)

R. L. HIRING GREECE LIMITED

Miesto práce
Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Apríl, Máj, Jún, Júl
1 000 EUR/mesiacPo odpracovaní celej sezóny (Apríl- Október) 13.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka Práce na Gréckych Ostrovoch pre Študentov a Jednotlivcov

Hľadáme vášnivých a energických jednotlivcov na obsadenie pracovných pozícií na nádherných gréckych ostrovoch. Ak máte záujem o prácu v 4 a 5 hviezdičkových hoteloch a radi by ste zažili nezabudnuteľný pracovný zážitok v zahraničí, táto ponuka je pre vás!

Obsadzované pozície:
Hotelové pozície-kuchár, pomocný kuchár

Kto sa môže uchádzať?
Študenti
Páry
Jednotlivci

Pracovné podmienky:
Pracovný týždeň: 6 dní v týždni
Pracovný čas: 8 hodín denne
Strava a ubytovanie: ZDARMA
Sezóna: Apríl až koniec Októbra

Čo ponúkame:
Unikátna príležitosť pracovať na gréckych ostrovoch
Možnosť pracovať v tíme alebo individuálne
Pre študentov možnosť vycestovať cez program Erasmus na dva mesiace
Skvelá atmosféra a príležitosť spoznať nových ľudí
Zážitok, ktorý vám zostane na celý život

Požiadavky:
Minimálna doba pobytu: 3 mesiace (okrem študentov cez Erasmus)
Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Pracovná morálka a tímový duch
Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu a zažiť sezónu na gréckych ostrovoch, pošlite svoj životopis na našu e-mailovú adresu:
[email protected]

Tešíme sa na vašu prihlášku a na spoločné dobrodružstvo na gréckych ostrovoch!

Ubytovanie a strava zdarma, možnosť vycestovania cez Erasmus, spoznávanie gréckej kultúry

Po obdržaní životopisu Vás budeme kontaktovať na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Medzinárodná spoločnosť ktorá zabezpečuje prácu v oblasti hotelierstva, gastronómie a cestovného ruchu.
ID: 4780239  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac