Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

R.J. Transport.SK, s.r.o.

Miesto práce
Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacmzda spolu 2000 až 2300 eur, pri nástupe poskytujeme náborový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu vodič MKD:

  • Preprava tovaru na základe objednávok na trase SK-IT-SK
  • Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných a dopravných predpisov
  • Plánovanie trás a koordinácia s kolegami z logistiky
  • Starostlivosť o vozidlo a vybavenie potrebnej dokumentácie
  • Vedenie evidencie o prepravách a podanie správnych hlásení
  • Komunikácia s dispečerom a zákazníkmi

Ďalšie príklady typickej náplne práce:

  • Nakládka a vykládka tovaru
  • Monitorovanie stavu vozidla a pravidelná údržba
  • Spolupráca s kolegami z iných oddelení spoločnosti

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Celodenná jazda na základe objednávok

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá ti zabezpečí istotu a bezpečnosť na pracovnom trhu.
  • Práca od pondelka do piatku alebo podľa dohody
  • Vodič má pridelené svoje vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Dopravná spoločnosť s prevádzkou v Topoľčanoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Rybanský
Tel.: +421905600091
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4823561  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac