Umývač motorových vozidiel

R - J. A. servis, s. r. o.

Miesto práce
Bystrická cesta 177/23, Ružomberok
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na ručnej umyvárke v autorizovanom servise OPEL
pracovná doba pondelok až piatok od 08.00 do 16.30 hod.

Žiadosti o prijatie do zamestnania a CV je potrebné zasielať na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti R - J. A. servis, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
dochvíľnosť
precíznosť
lojálnosť

Spoločnosť R - J. A. servis, s.r.o. sa zaoberá opravou cestných motorových vozidiel - lakovanie vozidiel. V roku 2013 rozšírila portfólio ponúkaných služieb o predaj a autorizovaný servis pre vozidlá OPEL v Ružomberku a v roku 2016 aj v Liptovskom Mikuláši. V roku 2018 sa spoločnosť stala predajcom a autorizovaným servisom pre vozidlá RENAULT a DACIA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

R-J.A. servis, s.r.o.
Bystrická cesta 177/23
034 01 Ružomberok
www.rja.sk

Kontakt

ID: 2674804   Dátum zverejnenia: 19.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550