Performance Coach (sales)

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za rozvoj, podporu a rast obchodníkov
* Cieľom je koučovať, inšpirovať, motivovať, mentorovať, vzdelávať a prispievať tak k naplneniu osobných cieľov obchodníkov a rozvoju ich kariéry
* Je strategickým partnerom pre Senior Manažéra obchodného oddelenia v príprave a nastavovaní stratégie koučovania, vzdelávania a motivovania obchodníkov a je zodpovedný za transformáciu stratégie do cieľov a aktivít

Poskytuje pozitívnu a proaktívnu podporu pri podnikaní
* Podporovať obchodníkov inšpirovaním, motiváciou, koučovaním a vzdelávaním v obchodných a líderských schopnostiach
* Realizovať vzdelávacie aktivity v teréne, aj podľa potrieb obchodníkov pomocou modelu Coaching 3D, modelu GROWTH a SMART
* Organizovať a realizovať školenia (v súlade s firemnou stratégiou) v teréne v regióne SR
* Pripraviť a viesť stretnutia (individuálne koučovanie a skupinové stretnutia) s obchodníkmi na rôznych manažérskych úrovniach
* Úzka spolupráca s ostatnými zamestnancami oddelenia s cieľom vytvoriť databázu najlepších obchodných postupov
* Aktívna účasť na firemných podujatiach

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
1) štruktúrovaný životopis vo WORD dokumente v slovenskom a anglickom jazyku
2) nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov (súhlas vložte do tela správy emailu, inak Váš životopis nebude môcť byť zaradený do výberového procesu)

"Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť R. I. Consultancy Services (Slovakia), s.r.o., sídlom: Na Vŕšku 6, 811 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať."

Kontaktovať budeme iba kandidátov, u ktorých posúdime, že majú vyhovujúci profil. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - obchodnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

lektor/školiteľ/coach

Počet rokov praxe

3

* silná orientácia na výsledky, biznis partner pre obchodníkov
* schopnosť rozvíjať iných, pomáhať im uspieť
* koučovacie a mentorské skúsenosti, silné prezentačné zručnosti
* inšpiratívna, motivujúca osobnosť
* dobrý poslucháč s veľkou empatiou, s pozitívnym prístupom
* nadšenie pre nové výzvy
* ochota často cestovať v rámci celého Slovenska
* anglický jazyk - ústne/písomne na aktívnej úrovni B2/C1
* vodičský preukaz, skup.B

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3913649  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac