Kontrolór kvality

R.G. PLAST s.r.o.

Miesto práce
Areál PD č.319, 92542 Trstice, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kontroly kvality.
Dokumentovanie vykonaných kontrol kvality.
Spolupráca s výrobou pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov, ktoré minimalizujú riziko výskytu porúch a chýb v procesoch.
Koordinovanie pracovníkov zodpovedajúcich za výrobný proces.
Zabezpečenie efektívneho rozvrhnutia pracovného času zamestnancov.
Dodržiavanie platných zákonov a nariadení ako BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a ochrany životného prostredia.

profesijný rast

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický, stavebný

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2807868  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody