Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič/Kuriér - rozvoz jedla/taxi

R-Drive s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiacOdmeny pre najlepších kuriérov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

R-Drive s.r.o. prijíma nových kuriérov pre aplikáciu BOLT FOOD (rozvoz jedál) pre mestá BA a KE. Prácu je možné vykonávať autom/bicyklom/kolobežkou/skútrom. Možnosť zapožičania auta/kolobežky priamo cez nás za najvýhodnejšie ceny - platí iba pre mesto BA!!!
BOLT FOOD -15% provízia + 10€ týždenne z celkového hrubého zárobku.

Priemerná mzda kuriéra je 10€-15€/hod.
Čo znamená že už len pri troch odjazdených hodinách denne, päť dní týždni, je možnosť zárobku od 150 - 225€ týždenne. Záleží len na vašej šikovnosti.

Taktiež Vám vieme zabezpečiť BOLT TAXI za najlepšie podmienky !!!

Ponuka je vhodná či už ako brigáda pre študentov, privyrobenie popri zamestnaní, alebo ako aj hlavný zdroj príjmu.

Flexibilná pracovná doba.
Možnosť zapožičania vozidla/kolobežky za bezkonkurenčné ceny.
Garancia pravidelnej týždenne vyplácanej mzdy.
Rôzne príplatky a bonusy pre šoférov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vodič/Kuriér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Orientačná schopnosť
Komunikatívnosť

Rozvoz po celej SR.
Firma sa venuje oblastiam logistiky a dopravy ( Taxi, rozvoz jedál )
ID: 4437887  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac