Hlavný účtovník, vedúci odborný pracovník finančno-ekonomického oddelenia

R-DAS, s. r. o.

Miesto práce
Sliač, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
- v závislosti od znalostí a pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalifikovaných zamestnancov na všetky vedúce pozície finančno-ekonomického oddelenia, a to najmä na pozíciu hlavného účtovníka, vedúceho odborného pracovníka finančno-ekonomického oddelenia a finančného riaditeľa.

- samostatné komplexné vedenie podvojného účtovníctva (vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách, účtovanie účtovných dokladov: dodávateľských a odberateľských tuzemských a zahraničných faktúr, pokladničných dokladov, interných dokladov), vedenie evidencie dane z pridanej hodnoty, príprava daňových priznaní, mesačných výkazov, hlásení intrastat, štatistických výkazov, vedenie skladového hospodárstva,
- vypracovanie účtovnej závierky, zodpovednosť za mesačné a ročné závierkové práce,
- priebežné informovanie o hospodárskom výsledku, vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti,
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti (vytváranie interných štandardov, dohľad nad ich dodržiavaním),
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania, pravidelná kontrola účtovníctva,
- sledovanie legislatívnych zmien, ich reporting a aplikácia pre potreby spoločnosti.

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- možnosť pracovať z domu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť profesného a osobnostného rastu
- možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci
- zamestnávateľom platené školenia, kurzy, odborná literatúra
- služobný notebook
- perspektívne zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj vo svetových inováciách
- koncoročné odmeny

Výberový proces bude prebiehať formou písomného testu a ústneho pohovoru na základe emailom poslanej pozvánky po ukončení výberového konania.
Štruktúrovaný životopis a motivačný list posielajte elektronicky na email: financial@r-das.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
OMEGA - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- precíznosť
- dôveryhodnosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- analytické a logické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- snaha ďalej sa vzdelávať
- diskrétnosť
- lojalita voči firme
- prax so samostatným vedením účtovníctva min. 3 roky
- praktické pokročilé znalosti vo vedení podvojného účtovníctva
- znalosť účtovných a daňových zákonov.

Skupina spoločností reprezentujúcich značku R-DAS vznikla za účelom transféru výsledkov vedy a výskumu do praxe. Zaoberá sa inováciami v rôznych oblastiach informačných a komunikačných technológií od bezpečnostných systémov, platobných systémov, nanoelektroniky, bioelektroniky až po implementáciu na čipe.
R-DAS pôsobí aj na zahraničných trhoch, spolupracuje s rôznymi vedecko-výskumnými partnermi po celom svete a je riešiteľom medzinárodných vedecko-výskumných projektov. Okrem toho pôsobí aj v iných odvetviach, a to v obchode, oblasti kvality života, voľnočasových aktivít, kultúre a športe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

R-DAS, s.r.o.
1. mája 1014/12
010 01 Žilina
ID: 3209634   Dátum zverejnenia: 9.10.2017