CAM programátor/technológ v zákazkovej výrobe - vhodná aj pre absolventa VŠ!

R&D MOLD MACHINING, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiac+ mesačné odmeny, koncoročné odmeny - nástupný plat závisí od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať technológiu opracovávania vyrábaných súčiastok pre 2 sústruhy HAAS (systém Fanuc) a technologických postupov
• viesť evidenciu vytváraných 3D modelov a spracovávaných CNC programov (SolidCAM)
• určovať vhodné náradie pre opracovanie, zhotovovať zoraďovacie plány
• navrhovať vhodné upínacie prípravky, skresliť ich a zúčastňovať sa pri ich overovaní vo výrobe

• práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 13 rokov
• koncoročné odmeny vyplácané v 12. mesiaci
• preplácanie všetkých nadčasov
• referral bonus - odporúčanie kandidáta zamestnancom
• nefinančné benefity (iontové nápoje, mikulášske balíky, ...)
• bagetomat (Pierre Baguette), výdajný automat (sladké, slané, balené vody), kávomat
• finančný príspevok pri životnom jubileu (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny, ...)
• neformálna firemná kultúra
• školenia - rozvoj technických/odborných zručností
• teambuildingy spoločnosti, Vianočné posedenie a ďalšie akcie spoločnosti
• možnosť odborného a kariérneho rastu a ďalšie zaujímavé benefity

Profesijný životopis posielajte cez Profesiu alebo na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých vyberieme na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Upozornenie: V zmysle § 19 ods. 1 a 2 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 Vás oboznamujeme, že spoločnosť R&D Mold Machining s.r.o., Orlové 359 017 01 Považská Bystrica, IČO: 44517751, +42142/2861873, [email protected]; ako prevádzkovateľ, bude spracovávať Vaše osobné údaje za účelom ochrany svojich práv a právom chránených záujmov v súvislosti s výberovým konaním. Prevádzkovateľ neposkytne Vaše osobné údaje žiadnemu príjemcovi a Vaše údaje budú uchované v našej spoločnosti do 2 rokov od skončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SolidCAM - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou so zameraním na strojárstvo
• Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ!
• V prípade SŠ vzdelania je potrebná prax min. 2 roky ako CAM programátor v zákazkovej/kusovej strojárskej výrobe
• Znalosť práce v 3D CAD/CAM systémoch (SolidWorks a SolidCAM sú veľkou výhodou)
• Znalosť operačného systému Fanuc je veľkou výhodou
• Anglický jazyk - lepšie základy (A2) - práca v internom systéme a čítanie technickej dokumentácie
• Samostatnosť, tímová spolupráca, záujem učiť sa nové veci

Sme stredne veľká, dynamicko sa rozvíjajúca spoločnosť, patriaca medzi špičkových výrobcov presných dielov pre mnoho priemyselných odvetví ako je strojársky, automobilový a energetický priemysel.

Od svojho počiatku sa snažíme byť modernou spoločnosťou, ktorá svojim zamestnancom vytvára vhodné pracovné prostredie a možnosti neustáleho sa zlepšovania svojich vedomostí. Máme kvalifikovaných dizajnérov, technológov a CNC programátorov pre celý proces vývoja dielov alebo nástrojov. Naši zamestnanci vo výrobe majú široké spektrum aplikačných znalostí a skúseností v oblasti materiálov, výrobných metód a systémov, a to našim klientom zaručuje, že dostávajú najvyššiu kvalitu výrobkov.

Portfólio služieb a výroby je zamerané najmä na:
• Vývoj, konštrukciu a následnú výrobu foriem na vstrekovanie plastov a gumových zmesí, prípadne ich kombinácie (viac komponentné formy);
• Výrobu foriem pre presné liatie a následný vývoj technológie produktívneho obrábania odliatkov;
• Výroba nástrojov pre formovanie kompozitných materiálov.
• Vývoj, návrh a výrobu meracích, montážnych prípravkov pre oblasť automotive metrológie;
• Metrologické služby, reverzné inžinierstvo;
• Vývoj lakovacích automatizovaných prípravkov;

Pracujeme v moderne zariadených priestoroch s vyspelým technologickým zariadením. Našou snahou je neustále zlepšovať svoje pôsobenie na trhu a kráčať s dobou, preto sme od roku 2017 rozšírili spoločnosť o novú divíziu zaoberajúcu sa výrobou dielov z karbónových (kompozitných) materiálov. Vytvorením novej divízie sa nám otvorili dvere do sveta automotive a teší nás, že v súčasnosti naša spoločnosť produkuje širokú paletu výrobkov pre svetové značky ako sú QEV Group, AMG / Daimler Automotive, Bentley, Seat, Koenigsegg a iné. Spoločnosť sa v tejto oblasti taktiež snaží o vlastné výskumno-vývojové aktivity v spolupráci s partnermi.

Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 14 rokov a v súčasnosti má viac ako 50 zamestnancov.

„Umenie napredovania spočíva v tom, že začneme.“ — Mark Twain

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4324943  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac