Vývojár C#, C++, Java

R&D Hockey, s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
1500/mesiac, plus cieľové odmeny. Presný plat ako aj cieľové odmeny budú stanovené na základe kvality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto pre vývojára aplikácie určenej pre testovanie a analýzu športovcov. Možné vývojové jazyky sú C# alebo C++ alebo Java.

Práca na zaujímavom a dlhodobom projekte, vysoké know how a možnosť zlepšovania sa vo výbornom kolektíve. Pomer práce z domu a z office podľa dohody. Práca vo firme s celosvetovo unikátnym produktom v oblasti športu, ktorý sa používa zatiaľ v 14 krajinách.

Z požadovaných programovacích jazykov (C#, C++, Java) postačuje ovládať iba jeden.
V prípade záujmu prosíme poslať CV na [email protected]. Následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Java - Pokročilý
C++ - Pokročilý
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Programátorské zručnosti, vytrvalosť a precíznosť. Schopnosť na sebe pracovať a rozvíjať sa v kvalitnom tíme.

We are global producer of specialized hockey diagnostic and training facilities for development of players and teams. It’s a “game changing” concept of the most comprehensive and effective training environment with its unique technology, methodology and services for all categories of hockey players and skaters. The concept is based on thoughtful connection of hockey methodology and technology. In collaboration with top world hockey experts, we developed a sophisticated model of individual development of hockey player. HDTS technology & methodology has been already presented in 14 countries of 3 continents.
ID: 3564724  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500/mesiac, plus cieľové odmeny. Presný plat ako aj cieľové odmeny budú stanovené na základe kvality uchádzača.