Kontrolór/ka kvality

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Orlové 359, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.Možnosť zvýšenia mzdy po 3 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť R&D Composite s.r.o. hľadá do svojho tímu zamestnanca na pracovnú pozíciu Kontrolórka/ka kvality.

Náplň práce:
• Vizuálna medzioperačná a finálna kontrola pohľadových dielov pre automobilový a iný priemysel podľa výkresovej dokumentácie
• Záznam výsledkov z medzioperačnej a finálnej kontroly
• Čítanie výkresovej dokumentácie
• Kontrola dielov meraním podľa výkresovej dokumentácie
• Kontrola a vypĺňanie sprievodného listu dielov a označenia dielu
• Podpora pri riešení problémov – výskytu nezhodných dielov
• Vykonávanie interných auditov produktu
• Nahrávanie údajov do výrobného IS
• Práca na 2 zmeny (ranná, poobedná - 7,5 hod)

Pracovná pozícia vhodná pre:
Ženy aj mužov

- 7,5 hod denná pracovná doba s platenou prestávkou
- preplácanie nadčasov, osobné príplatky
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie
- ponúkame teambuildingy a iné tímové akcie
- stravné lístky
- benefity: ovocné dni, káva zdarma
- práca pre spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví – stabilné pracovné uplatnenie

Životopis v slovenskom jazyku nám posielajte na nižšie uvedenú emailovú adresu alebo na adresu R&D Composite s.r.o., Orlové 359, 01701 Považská Bystrica.
V prípade, že od nás neobdržíte do 10 dní od zaslania životopisu pozvanie na pohovor, znamená to, že sme Vás do prvého kola výberového konania nevybrali.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
V zmysle § 19 ods. 1 a 2 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 Vás oboznamujeme, že spoločnosť R&D Composite s.r.o., Orlové 359 017 01 Považská Bystrica, IČO: 50678825, +421948 102 977, [email protected]; ako prevádzkovateľ, bude spracovávať Vaše osobné údaje za účelom ochrany svojich práv a právom chránených záujmov v súvislosti s výberovým konaním. Prevádzkovateľ neposkytne Vaše osobné údaje žiadnemu príjemcovi a Vaše údaje budú uchované v našej spoločnosti do 2 rokov od skončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemický / strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Najmenej 3 roky vo výkone profesie Kontrolór/ka kvality dielov (najmä vizuálna kontrola)

Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
Dobrý zrak
Zodpovednosť
Precíznosť

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Máme najlepší tím a kompletné technologické zázemie. Našou ambíciou je stať sa lídrom v oblasti vývoja a výroby kompozitných výrobkov v CEE. Hlavným predmetom činnosti je výroba výrobkov z kompozitných materiálov (primárne z karbónu). Karbón sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť spojená s vysokou pevnosťou a tuhosťou. Práve preto sa začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel ale aj v mnohých iných odvetviach.
Viac informácii nájdete na www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166244  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.