Upratovačka

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
623 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a výšky pracovného úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou je:
• Zabezpečiť upratovanie výrobných priestorov spoločnosti, kancelárskych priestorov a šatní
• Čistenie sociálnych zariadení v priestoroch spoločnosti
• Utieranie prachu v kancelárskych priestoroch

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v 1-zmennej prevádzke.
- Príjemné pracovné prostredie.
- Zákonné príplatky za prácu nadčas, prípadnú víkendovú prácu.
- Zabezpečený pitný režim, stravné lístky.

Profesijný životopis v slovenskom jazyku nám posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo na adresu R&D Composite s.r.o., Orlové 359, 01701 Považská Bystrica.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, splnenia požiadaviek na pracovnú pozíciu Vás budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cit pre čistotu
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Máme najlepší tím a kompletné technologické zázemie. Našou ambíciou je stať sa lídrom v oblasti vývoja a výroby kompozitných výrobkov v CEE. Hlavným predmetom činnosti je výroba výrobkov z kompozitných materiálov (primárne z karbónu). Karbón sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť spojená s vysokou pevnosťou a tuhosťou. Práve preto sa začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel ale aj v mnohých iných odvetviach.
Viac informácii nájdete na www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4075448  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac