Sales and Project Manager

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Orlové 359, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ASAP
2 300 - 3 000 EUR/mesiacmzda závislá od skúseností uchádzača + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude rozvoj obchodných aktivít spoločnosti, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov. Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má dlhoročné skúsenosti s business developmentom a preukázateľné výsledky v tejto oblasti. Úspešný kandidát bude zodpovedať aj za riadenie projektov v rámci spoločnosti a stane sa členom užšieho vedenia spoločnosti.

Súčasťou práce na tejto pozícii bude:

- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, vedenie obchodných rokovaní, príprava ponúk prípadne inej súvisiacej dokumentácie
- pravidelná komunikácia s obchodnými partnermi spoločnosti s cieľom udržať a rozvinúť dobré vzťahy s klientami , monitoring konkurencie a vývoja odvetvových trendov
- navrhovanie, vyhodnocovanie a optimalizácia obchodnej stratégie, významná participácia na procese obchodného plánovania v spoločnosti
- spolupráca s ostatnými útvarmi pri rozvíjaní obchodného prípadu, vrátane technického riešenia, plánovanie projektov, monitorovanie kľúčových míľnikov, navrhovanie a implementácia prípadných nápravných opatrení
- rozvoj obchodných kanálov, networking, návrh a realizácia marketingových aktivít, zastupovanie spoločnosti na veľtrhoch a výstavách v zahraničí, budovanie pozitívneho povedomia o spoločnosti

Jedná sa o veľmi zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti, v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá podniká vo veľmi perspektívnom technologickom odvetví.
Úspešný kandidát získa nadštandardné ohodnotenie vrátane finančných bonusov, závislých od dosiahnutých výsledkov.

Zároveň ponúkame:
- neustály rozvoj – naša spoločnosť rastie aj v roku 2020 a očakávame rast aj v najbližších rokoch
- spoluprácu so spoločnosťami typu Koenigsegg, Praga a mnohými inými
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie s pružným pracovným časom
- teambuildingy a iné tímové akcie
- práca pre spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví odolnom voči cyklickým vplyvom napr. v automotive odvetví.
- nové firemné a výrobné priestory, nové technológie

Kandidátov prosíme o zaslanie motivačného listu a životopisu.
V prípade, že od nás neobdržíte do 10 dní od zaslania životopisu pozvanie na pohovor, znamená to, že sme vás do prvého kola výberového konania nevybrali.
Životopis v slovenskom jazyku aj v anglickom jazyku nám posielajte na túto emailovú adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti predaja, projektového riadenia aspoň 5 rokov

Pracovná skúsenosť z oblasti predaja služieb B2B v sektore automotive, healthcare, energetika a obdobné
- Komunikačné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- Skúsenosti s komunikáciou s top manažmentom firiem
- Skúsenosť s vedením obchodného tímu výhodou
- Reprezentatívne a presvedčivé vystupovanie, primerané sebavedomie, dôveryhodnosť
- Silná orientácia na výsledok, na dosahovanie cieľov, motivácia
- Skúsenosti s projektovým riadením
- Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, samostatnosť
- Proaktivita, profiremný prístup, analytické schopnosti

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Máme najlepší tím a kompletné technologické zázemie. Našou ambíciou je stať sa lídrom v oblasti vývoja a výroby kompozitných výrobkov v CEE. Hlavným predmetom činnosti je výroba výrobkov z kompozitných materiálov (primárne z karbónu). Karbón sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť spojená s vysokou pevnosťou a tuhosťou. Práve preto sa začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel ale aj v mnohých iných odvetviach.
Viac informácii nájdete na www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3982272  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac