4,4 - 4,6 EUR/hod.

Laminátor

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Orlové 359, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť R&D Composite s.r.o. opäť rozširuje svoj pracovný tím o pracovnú pozíciu Brušič kompozitných materiálov. Kompozitný materiál je považovaný za materiál budúcnosti pre svoje špecifické vlastnosti, ktoré sa vo veľkej miere začínaju alebo už využívajú v mnohých oblastiach ako napríklad pri výrobe automobilov, bicyklov, formúl či lietadiel. Naša spoločnosť chce byť pre svojich zamestnancov modernou a stabilnou spoločnosťou, preto sa neustále snaží spľňať vysoké požiadavky svojich zákazníkov a trhu. Ak chceš rozvíjať svoje schopnosti a nadobudnúť nové poznatky v tejto sfére, neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Náplň práce pre pracovnú pozíciu Laminátor: -Vyrezávanie výstrižkov
- Laminácia dielov
- Plnenie plánu
- 5S, lean manažment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,40-4,60 EUR + variabilné zložky mzdy - mesačné prémie, benefity, 13. plat

- práca na hlavný pracovný pomer
- stabilná práca v mladej stabilnej spoločnosti - odborné zaškolenie
- práca s inovatívnymi technológiami
- príplatky za nadčasy
- stravné lístky
- mesačné bonusy
- dochádzkový bonus

Profesijný životopis posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. V prípade záujmu, Vás budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- precíznosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Hlavným predmetom činnosti je Výroba výrobkov z gumy a plastu a ďalšou významnou činnosťou je Výroba výrobkov z kompozitných materiálov. Kompozitný materiál sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť, vysoká pevnosť, tuhosť, húževnatosť a vysoká medza únavy. Práve preto sa kompozitný materiál začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel a táto výroba je víziou budúcnosti. Viac informácii na www.radcomposite.sk

Orlové 359
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristina Chlebanova
Tel.: +421902291777
E-mail: poslať životopis
ID: 3733832   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,40-4,60 EUR + variabilné zložky mzdy - mesačné prémie, benefity, 13. plat