Finančný špecialista vymáhania pohľadávok

R Collectors s. r. o.

Miesto práce
Karloveská 34, Karlova Ves, Bratislava IV
Termín nástupu
ASAP
900,00 EUR brutto nástupná mzda, po skúšobnej dobe možnosť úpravy smerom hore a bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná alokácia platieb do zákazníckych kariet dlžníkov
- reklamácie vyplývajúce z oznámených platieb
- fakturácia provízie
- uzatváranie/pozastavenie inkasného procesu na základe platieb
- komunikácia s veriteľmi na základe mandátnych a komisionárskych zmlúv
- týždenný, mesačný reporting
- práca s internými systémami spoločnosti
- vykonávanie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
- ďalšie administratívne úkony podľa pokynov nadriadeného (registratúra, archivácia,
skenovanie, iné)

- možnosť profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
- možnosť spolupráce na významných projektoch
- pružný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha na adrese pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo a administratíva

- logické myslenie, analytické schopnosti
- samostatnosť a zodpovednosť s citom pre detail a prácu
s číslami
- odolnosť voči stresu, tímový hráč, pozitívny postoj
- výborné komunikačné zručnosti
- MS Excel - mierne pokročilý, Microsoft Word - mierne
pokročilý
- skúsenosti s mimosúdnym a súdnym inkasom
pohľadávok sú výhodou, nie podmienkou

Dynamická spoločnosť s veľkým potenciálom medzi spoločnosťami zaoberajúcimi sa inkasom pohľadávok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3378557  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,00 EUR brutto nástupná mzda, po skúšobnej dobe možnosť úpravy smerom hore a bonusový systém