Reagujte bez životopisu

Vodič / Strojník - hydraulická ruka

R & B mont s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 9 EUR/hod.Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného auta s hydraulickou rukou.

- riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou.

Prax s hydraulickou rukou NUTNÁ.

- starostlivosť o zverené vozidlo (interiér a exteriér vozidla)

Dohodou

Potrebná prax s hydraulickou rukou min. 2 roky, auto + príves.

Pre výkon práce nutné skúsenosti a platné osvedčenia.

Práca od pondelka do piatka SR.

Kladieme dôraz na dlhodobú spoluprácu, individuálny prístup, férovosť, budovanie dobrých vzťahov a bezpečnosť pri práci.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Obsluha hydraulickej ruky - Pokročilý

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Potrebné osvedčenia:
- Tachografová karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča
- Doklad o psychickej spôsobilosti

Osvedčenie na prácu s hydraulickou rukou - výhodou
Strojnícky preukaz - výhodou

Osobnostné predpoklady - zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zručnosť, flexibilita

Sme spoločnosť poskytujúca prenájom hydraulických rúk na profesionálnej úrovni, zaoberajúca sa vnútro-štátnou cestnou dopravou a prepravou, nadrozmernou prepravou, stavebnou činnosťou. Zaisťujeme tak komplexné riešenia zdvíhacích, žeriavníckych, transportných prác na rôzne účely.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte e-mailom na [email protected].
ID: 4775193  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.