Marketingový špecialista

Quir, s.r.o.

Františkánska 6, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.4.2023
1 000 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a zručnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba stratégie na sociálnych sieťach
- správa Facebook a Instagram profilov
- práca s Facebook Business Managerom
- starostlivosť o content na webových stránkach (tvorba videí a fotografií)
- copywriting
- organizovanie podujatí a eventov spoločnosti
- tvorba reklamných printových a online materiálovreportovať, vyhodnocovať a vytvárať analýzy úspešnosti
- navrhovanie marketingového rozpočtu, rozhodovanie o využívaní finančných prostriedkov a vykonávanie dohľadu nad ich priebežným čerpaním
- monitorovanie trendov a činností konkurencie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Exkluzívne estetické, dermatokozmetické a kadernícke štúdio Quir v Trnave
ID: 4540930  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac