Práca v kuchyni - príprava hamburgerov

QUINSBORO®

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
7,5 - 9 EUR/hod.+ príplatky Ak sa u nás zaujímate o brigádu mzda sa pohybuje od 5e až do 8e. Bude to záležať na Vašich zručnostiach schopnosti učiť sa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na prípravu prémiových hamburgerov, hľadáme rýchleho, spoľahlivého a pohodového kolegu do kuchyne.

Čo Vás počas bežného dňa u nás čaká?
- spracovanie hovädzieho mäsa
- príprava domácich hranoliek
- práca za grilom
- obsluha fritézy
- finálna kompletizácia hamburgerov
- upratovanie a starostlivosť o kuchynské vybavenie, počas a po smene
- zodpovedanie za presné dodržiavanie postupov, receptúr, kvalitu a množstva použitých surovín

PRACOVNÁ DOBA:

Hľadáme niekoho, kto by mohol pracovať - 2 dni práca / 2 dni voľno

- prípadne krátky / dlhy týždeň

- váš obľúbený burger počas zmeny ZADARMO

- férové prestávky, bez nutnosti odbiehať alebo jesť postojačky

- ZĽAVA 40% na konzum mimo práce

- možnosť sa rýchlo kariérne posunúť, záleží na koľkých pozíciách sa naučíte pracovať

- mimoriadne voľno počas Vianoc a Veľkej noci

- flexibilné plánovanie voľna a prestávok

- mladý priateľský kolektív

- práca v jednej z najlepšie hodnotených reštaurácií v Bratislave

- možnosť sa kariérne posunúť na vedúceho smeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Hľadáme niekoho:

  • komunikatívneho
  • pracovitého
  • zodpovedného
  • kto dokáže zvládať stres kuchyne s nadhľadom
  • je najlepšie nefajčiar
  • dokáže sa rýchlo učiť
  • nechýba mu trpezlivosť a tolerantnosť

Ak si sa v bodoch hore našiel hľadáme práve teba.

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Potočár
E-mail: poslať životopis
ID: 4838639  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.