Obsluha / práca v kuchyni v reštautácií s ponukou hamburgerov

QUINSBORO®

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vyzerá bežný pracovný deň u nás?

1. OBSLUHA HOSTÍ:
• obsluha v anglickom jazyku je PODMIENKOU!
• komunikácia s hosťami, aktívne prihováranie sa hosťom, small talk
• prijímanie objednávok na pokladni
• príprava nápojov, čapovanie piva
• prezentácia menu
• upselling (zvyšovanie predaja)
• udržiavanie našej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom

2. PRÍPRAVÁ HAMBURGEROV A HRANOLIEK V KUCHYNI:
• práca za grilom
• obsluha fritézy
• kompletizácia hamburgerov
• práca s hovädzím mäsom
• upratovacie práce počas a po smene

Za prvých 6 mesiacov sa naučíte pracovať na všetkých pzíciach v našej reštaurácií, aby práca u nás nebola stereotypná a jednotvárna. Naučíte sa obsluhovať hostí na pokladni, a taktiež budete vedieť pripraviť všetký burgre z našej ponuky. Ak Vám vyhovuje práca iba v kuchyni, alebo iba v obsluhe, určite pošlite životopis radi sa s vami dohodneme.

MZDA:
• 6,50€ /hod. nástupná mzda
• zvyšovanie po 3. a 6. mesiaci
• neskôr raz ročne

PRACOVNÁ DOBA:
• 2 dni práca / 2 dni voľno od 10:30 - 21:30
• prípadne vieme pracovný deň rozdeliť na rannú / večernú smenu
• pracovnú dobu vieme flexibilne prispôsobiť

KOHO HĽADÁME?
• niekoho, kto má zodpovedný prístup k práci a je dochvíľny/a
• ste komunikatívny/a a usmievavý

Tiež ponúkame aj možnosť brigády: 5€ / hod.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom.

• ZĽAVA 50% na jedlo počas pracovnéj doby
• ZĽAVA 20% na konzum mimo práce
• pri výbornom výkone možnosť nakombinovať si poukažky do obchodných reťazcov, cestovné lístky, kino, pohonné hmoty...
• príspevok na stravu 3,30€ / deň pripočítavá sa ku mzde
• platený 1 deň voľnana navyše pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe
• mladý kamarádsky kolektív
• narodeninový a meninový bonus 20€
• preplatenú dovolenku
• možnosť sa karierne posunúť a riadiť našú reštauráciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4404066  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.