Práca v kuchyni - príprava hamburgerov

QUINSBORO®

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 9 EUR/hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery, hľadáme rýchleho, spoľahlivého a pohodového kolegu do kuchyne.

Čo Vás počas bežného dňa u nás čaká?
- spracovanie hovädzieho mäsa
- príprava domácich hranoliek
- práca za grilom
- obsluha fritézy
- finálna kompletizácia hamburgerov
- upratovanie a starostlivosť o kuchynské vybavenie, počas a po smene
- zodpovedanie za presné dodržiavanie postupov, receptúr, kvalitu a množstva použítých surovín

PRACOVNÁ DOBA:

Hľadáme niekoho, kto by mohol pracovať - 2 dni práca / 2 dni voľno

- prípadne krátky / dlhy týždeň

- váš obľúbený burger počas zmeny ZADARMO

- férové prestávky, bez nutnosti odbiehať alebo jesť postojačky

- ZĽAVA 40% na konzum mimo práce

- možnosť sa rýchlo kariérne posunúť, záleží na koľkých pozíciách sa naučíte pracovať

- mimoriadne voľno počas Vianoc a Veľkej noci

- flexibilné plánovanie voľna a prestávok

- mladý kamarátsky kolektív

- práca v jednej z najlepšie hodnotených reštaurácií v Bratislave

- možnosť sa karierne posunúť na vedúceho smeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4361410  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.