Zatepľovacie práce-fasadníci, zatepľovači

Quimica s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme nových kolegov na stavebné práce.

• forma spolupráce: TPP, živnosť
• nástup: ihneď
• Náplň práce:
Požadujeme skúsenosť a zručnosť uchádzača aspoň v jednej z týchto profesií:
- fasádne práce, zatepľovanie
- strojové omietky
- murovanie a betonáž

POŽADUJEME:
• prax a skúsenosti min 2 roky

PONÚKAME:

• práca počas celého roka
• mzdové podmienky: 850 - 1300€/mesiac (netto). Polročné a koncoročné odmeny.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na email: [email protected] alebo telefonicky +421911933709

Web: www.Qbau.eu
FB: Quimica Q-bau

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Predmetom činnosti spoločnosti je komplexná realizácia stavieb a stavebných prác. Spoločnosť realizuje stavby po celom území Slovenska a zároveň realizuje stavebnú činnosť aj v Nemecku. Sme stavebná firma s dlhoročnou rodinnou tradíciou, ktorá čerpá odborné skúsenosti z dlhodobej praxe v zahraničí - hlavne Nemecko. Odborná znalosť, kvalita, zodpovedný a korektný prístup sú našou zárukou pri realizácii stavebných prác. Samozrejmosťou je i včasné a riadne plnenie dohôd. Zvyšujeme úroveň kvality našej práce, čo dokazuje aj rastúci počet spokojných zákazníkov.
Našou hlavnou činnosťou sú stavebné práce.
Náš web: www.qbau.eu
ID: 4173258  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac