Reagujte bez životopisu

Murár/betonár; fasadník/zatepľovač

Quimica s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Quimica s.r.o. (Q-bau) príjme partie murárov, betonárov a fasadníkov, zatepľovačov na stavebné projekty do Nemecka.

• forma spolupráce: živnosť
• nástup: ihneď
• dĺžka projektu: celoročne
• druh práce:
- rodinné domy, bytovky - murovanie obvodových múrov, priečok, betonárske práce.
- zateplovanie rodinných domov a bytoviek polystyrénom alebo vatou, sieťkovanie, farba

POŽADUJEME:
• živnosť
• prax a skúsenosti min 2 roky
• vlastné auto (výhodou) a základné náradie
• aspoň jeden z dvojice/partie musí ovládať pracovnú nemčinu

PONÚKAME:
• možnosť kariérneho rastu
• možnosť pracovať aj soboty
• vybavenie všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí
• pracovné oblečenie za jednorazový poplatok a každé nové oblečenie obdržíte každého pol roka zadarmo
• podpora v prípade akýchkoľvek problémov (email,telefonicky)
• sme stabilná firma
• firemné motorové vozidlá
• zabezpečené ubytovanie - čiastočne hradené
• príspevok na pohonné hmoty
• sadzba: 17-19€/hod
• fakturácia: 7/14

Najdôležitejšia je istota, že budete vždy podľa dohody a načas vyplatení. Samozrejmosťou je možnosť aj zálohy a to už po odpracovaní prvého týždňa.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na email: [email protected] alebo telefonicky +421911933709

Web: www.Qbau.eu
FB: Quimica Q-bau

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

murár/betonár alebo fasadník/zatepľovač

Počet rokov praxe

2

fyzická zdatnosť, spoľahlivosť

Predmetom činnosti spoločnosti je komplexná realizácia stavieb a stavebných prác. Spoločnosť realizuje stavby po celom území Slovenska a zároveň realizuje stavebnú činnosť aj v Nemecku. Sme stavebná firma s dlhoročnou rodinnou tradíciou, ktorá čerpá odborné skúsenosti z dlhodobej praxe v zahraničí - hlavne Nemecko. Odborná znalosť, kvalita, zodpovedný a korektný prístup sú našou zárukou pri realizácii stavebných prác. Samozrejmosťou je i včasné a riadne plnenie dohôd. Zvyšujeme úroveň kvality našej práce, čo dokazuje aj rastúci počet spokojných zákazníkov.
Našou hlavnou činnosťou sú stavebné práce.
Náš web: www.qbau.eu
ID: 4164780  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac