Obchodný zástupca

QuickStore, s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2023
750 - 2 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy + bonusová zložka v závislosti od predaja. Možnosť dohody v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Obchodného zástupcu, ktorého náplň práce bude:
- budovanie firemného brandu vo zverenom regióne
- hľadať nové príležitosti predaja prémiových spotrebičov a
prvotriédnych pracovných dosiek (kompaktné dosky, HPL)
- komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi
- administratíva

Okrem flexibilného pracovného času získaš:
- SUPER KOLEGOV, KTORÍ TI VŽDY RADI PORADIA
- NAUČÍME ŤA AKO PRÍLEŽITOSŤ NÁJSŤ, ODKOMUNIKOVAŤ A ZOBCHODVOAŤ
- možnosť aj práce z domu, formou home office
- služobný telefón, počítač
- zamestnanecké zľavy
- motivujúce finančné ohodnotenie
- priestor na sebarealizáciu, možnosť sa vzdelávať: profesionálne vzdelávanie: kurzy a školenia v oblasti dizajnu, obchodu, predaja, komunikácie a produktov
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na auto / auto

Oslovovať budeme na pohovor iba vybraných uchádzačov. Miesto pohovorov TN - BA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si časovo flexibilný a ochotný pracovať kedy si to situácia vyžaduje,
zaujímaš sa o technológie a dizajn, máš k ním vzťah.
Si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť,
máš silné prozákaznícke myslenie a obchodného ducha,
rád pracuješ s ľuďmi a komunikácia pre Teba nie je žiadny problém.
Vidíš príležitosť tam, kde iní nie
neváhaj nám poslať svoj životopis!

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom prémiových spotrebičov, doplnkov do domácnosti. Za posledné roky sa neustále vyvíjame a rozširujeme pôsobnosť v segmente dizajnu, navrhovaní, predaja kuchýň a interiérov .
ID: 4349886  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac