Reagujte bez životopisu

Medicínský reprezentant

QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o. neustále rozšiřuje svůj tým a proto hledáme nové kolegy na pozici: Medicínský reprezentant.

Máte obchodního ducha a baví Vás komunikace a prodej? Tak hledáme právě Vás, neváhejte a přihlaste se do Výběrového řízení.

Jsme česká firma zabývající se prodejem zdravotnické techniky a diagnostiky zdravotnických přístrojů. Více na: www.quickseal.eu

Do svého týmu hledáme nové kolegy na pozici: Medicínský reprezentant pro Slovensko

Pohovory budou probíhat v Brně nebo v Bratislavě.

Popis pozice:

- Návštěvy specializovaných pracovišť - ordinace, kliniky

- Preznetace a prodej produktů

- Samostatné plánování návštěv a aktivit

- Budování a rozvíjení vztahů s našimi klienty

- Dobře reprezentovat hodnoty naší společnosti

- Účast na kongresech a seminářích

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání

- Spolehlivost, pečlivost, profesionální osobnost

- Obchodní a analytické myšlení

- Kultivovaný projev a komunikace, umět dobře mluvit, prezentovat a argumentovat

- Zkušenosti na podobné pozici výhodou

- Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu

- Časovou flexibilitu

- Dynamickou osobnost, ochotu pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána

- Schopnost a ochotu k sebevzdělávání

- Reprezentativní vystupování

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Perspektivní zaměstnání u dynamické společností se silnou pozicí na českém trhu

- Nadstandardní ohodnocení, které odpovídá požadovaným a odevzdaným výkonům

- Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

- Zajímavou a samostatnou práci v mladém dynamickém kolektivu

- Pracovní vybavení odpovídající náročnosti pozice, služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení

- Zaměstnanecké benefity, firemní akce

- Před nástupem důkladné zaškolení v produktech naší firmy prostřednictvím interního mentora

Zasláním Vašeho životopisu společnosti QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Klára Továrková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4795319  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc