Vodič / šofér medzinárodnej dopravy do 3,5 t v rámci EU

QUICK TRANS s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacMotivačné zložky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šofér medzinárodnej dopravy v rámci EÚ do 3,5 t
Začiatok a ukončenie práce (jazdy) je vždy v Nových Zámkoch
alebo možnosť pracovať na 3 týždňové turnusy

Zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
Kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
Výhodné platové podmienky
Zaučenie a predvádzacia jazda
Non - stop dispečing
Vernostný a motivačný systém
Jedno pridelené vozidlo
Parkovanie súkromného vozidla v stráženom areáli
Poistenie

Životopisy žiadame poslať na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre daný výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz "B"
Aktívna prax vo vedení vozidla v zahraničí výhodou
Orientačné schopnosti (čítanie máp, navigácia)
Časová flexibilita
Schopnosť predchádzať problémom
Schopnosť riešiť problémy
Technická zručnosť
Dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce
Čistý register trestov

QUICK TRANS s. r. o. je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4454212  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac