Skladník / Vodič

QUICK TRANS s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 11, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Pridaj sa do nášho tímu . Hľadáme pracovníkov na dlhodobý pracovný pomer
Čo budeš robiť?:
- manipulačné práce v sklade
- zvážať tovar z okolitých miest
- práca s motorovým vysokozdvižným vozíkom

- zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
- kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
- výhodné platové podmienky- výplata podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne
- stravné lístky
- práca na trvalý pracovný pomer

Životopisy žiadame poslať na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre daný výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technické myslenie, pracovné nasadenie, zodpovednosť, časová flexibilita. Bezúhonnosť. Skúsenosť s vozidlami Mercedes Sprinter a Iveco Daily vítaná.

QUICK TRANS s. r. o. je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3984215  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac