Špeditér/ka

QUICK TRANS s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a analýza objednávok
- aktívna komunikácia s dodávateľmi a vodičmi
- zodpovednosť za efektívny priebeh a koordináciu celej prepravy
- monitorovanie pohybu zásielok a aktuálneho stavu prepravy
- organizovanie tímu vodičov dodávkových vozidiel
- cenové kalkulácie prepráv
- dojednanie podmienok s dopravcami
- príprava prepravných podkladov a objednávok
- práca s databankami
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- žiadna rutinná práca, stále treba analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať

- zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
- kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
- výhodné platové podmienky
- vernostný a motivačný systém
- práca v mladom kolektíve
- mobilný telefón
- stravovacia karta
- vianočné odmeny

Životopisy žiadame poslať na uvedenú mailovú adresu.Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov,ktorí spľňajú požiadavky pre daný výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné a prezentačné skúsenosti
- práca s PC, email, internet na pokročilej úrovni
- schopnosť koordinácie, organizácie a plánovania prepravy
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- obchodný duch, asertivita, odolnosť voči stresu
- silná orientácia na zákazníka a výsledky
- tímový hráč

Dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce
Čistý register trestov.

QUICK TRANS s. r. o. je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3716668  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac